Říjen 2011

Moje 10. narozeniny

30. října 2011 v 15:12 | Bětka
datum slavení narozenin: 28.10. 2011

Musím se přiznat, že 10. narozeniny byly zatím nejlepší narozeniny ze všech. Slavili jsme s: babičkou, dědou, mamkou, taťkou a se sestrou. Byla to zábava! Mamaka se mě ptala jestli chci nejdříve sfoukávat svíčky, nebo rozbalovat dárky. Samozřejmě jsem řekla, že chci nejdříve rozbalovat dárky. První dárek, který jsem rozbalila byl ségřin. Odní jsem dostala hračky zoobles! spring to life Jako druhý dárek jsem rozbalila mamčin. Tam byl létající drak.

Jako třetí dárek jsem rozbalila od babičky a od dědečka. Babička mi dala náušnice a děda mi dal čokoládu. A jako poslední jsem rozbalila dárek od: taťky, mamky, babičky a dědy. Byl to ten nejlepšídárek ze všech! Snila jsem po něm už asi 3 roky! Dostala jsem fotoaparát! Má: obrovskou obrazovku, dá se hodně přiblížit atd.

Můj šťastný den

27. října 2011 v 20:50 | Bětka
Takže zítra budu narozeniny slavit s rodinou a v sobotu začne oslava. Kamarádi, které jsem pozvala jsou podle mě moc dobří kamarádi.
Když odemě dostali pozvánku tak jsem se jich na něco, nebo mi něco řekli sami od sebe:

Sára: Bety, Bety, Bety máš pro mě taky pozvánku?

Já: Kubo, příjdeš na tu oslavu že? Kuba: Možná jo, možná ne! Hahaha

Sebík: Bety pozvi mě, pozvi mě!

Martin: Jééé! Díky Bety.

Lucka: Díky Bety.

Už se nemohu dočkat!

Můj další výtvor

27. října 2011 v 18:37 | Bětka
Zvětšení ZDE.
Takže tady je další výtvor. Podle mě se mi víc povedl ten první, ale nejsem si jistá, protože mi sestra řekla že se jí to moc líbí. Toto je obrázek pro holku na Howrse pod přezdívkou ondina. Doufám že se vám to líbí alespoň trošičku.

Samozřejmě si to můžete zkopírovat!

Můj první výtvor

25. října 2011 v 21:49 | Bětka

To jsem skoušela svůj první obrázek. (Do prostředka se píše něco. Např.: O mě) Skusím toho i víc, kdyby jste někdo chtěl do pátka 28.10. 2011 něco podobného, tak mi napište do komentářů. Ráda vám vyrobím i něco dalšího!

Tady jsou příklady:Samozřejmě si to můžete zkopírovat!
Prosím! Napište mi do komentářů jak by mohl vypadat další obrázek. (To abych toho mohla udělat víc!)

Nebyla jsem na blogu

19. října 2011 v 16:19 | Bětka
Nebyla jsem na blogu nějakou chvíli, tak mi to prosím odpuste.

Na parket

19. října 2011 v 16:16 | Bětka |  Upravené obrázky
To jsou fotky, které jsem upravila. Snad je nějak použijete. (Já vím! Neumím grafiku, ale něco jiného. A nepovedlo se mi to.)

Pozvámky na oslavu

19. října 2011 v 16:05 | Bětka
29. října 2011 mi bude 10 let. Chystám se to s kamarádkami pěkně užít. Takže vyrábím pozvánky.na blog mi dát nejdou. Takže až mi to taťka udělá, uvidíte, jak je ta pozvánka krásná! (Jsem ráda, že můj blog hodně navštěvujete.)

Ewa Farna

7. října 2011 v 17:40 | Bětka
Ewa Farna je moje nejoblíbenější zpěvačka!Mrkající Zpívá hodně písniček, jako třeba: Měls mě vůbec rád, Ticho, Zapadlej krám atd. Ewa Farna je moje nejoblíbenější zpěvačka. Takže až mi bude kolem 13 let, tak bych chtěla zažít to co ona. (Samozřejmě o ní nevím mnoho a novinky od ní také neznám, ale vím jistě že je opravdu dobrá!