Červen 2014

Fotky

28. června 2014 v 20:20 | Bibi |  Ostatní
Takže tady je pár foteček z května...(Snad se fotečky líbí) (Baví mě teď docela dost focení)

Cimorelli

26. června 2014 v 19:54 | Bibi |  Videa
Takže dnes sem vkládám pár videí od sesterské skupiny Cimorelli. Jsou to sestry a zpívají cover verze různých písní. Myslím, že se tu i najde pár cover verzí, které jsou ještě lepší než originální verze. :)

"Perfect", by Pink - cover by CIMORELLI
"Cups" from Pitch Perfect by Anna Kendrick - Cover by CIMORELLI"22" by Taylor Swift, cover by CIMORELLIA teď mají i svouje písničky.

Cimorelli - Made In America


TV kniha + V knihovně

23. června 2014 v 20:38 | Bibi |  Videa
Dobře, dnes se podíváme na video ze soutěže v Albatrosu, které vyhrálo 1. místo! Musím říct, že je to opravdu bezva nápad a to je na tomto krátkém videíčku asi poznat. Každopádně, dost mých blbých řečí a tady je:


Doufám, že se líbí... Mně se líbí moc.

A tohle video se mi taky moc líbí. Cenu žádnou nedostalo, ale odemě má veliký obdiv a to hlavně kvůli úžasně ztvárněné grafice a bezvadnému nápadu! Tady je:


Videa jsou opravdu moc pěkná a já doufám, že taky něco vymyslím! :D

Kalendář pro červenec

22. června 2014 v 15:53 | Bibi |  Moje Grafika
Tak a jsem zpátky s mou grafikou. Tentokrát jsem vytvořila kalendář, který bude platit na letošní červenec. Myslím, že se celkem povedl, navíc výroba trvá asi 20 min. :)


Fishao (z pohledu nechápajícího hráče)

20. června 2014 v 20:41 | Bibi |  Ostatní
Dobře, ale už toho mám dost. Fishao už hraju pěkných pár měsíců a teď nám hráčům moderátoři a vývojáři této hry udělali takovýhle podraz? Nejen, že už se nemůže obchodovat s pruty, návnadami, bonusy a dokonce ani mušlemi, ono nestačí, že to hráči hrají?!

Dnes chdyž jsem se šla podívat na fishao, udělala jsem si denní úkol, Herba jsem nenašla a hned po 2 hodinách se tam objevím znovu a chci otevřít komunikaci, protože mi pravděpodobně někdo psal. Není divu, že když jsem na začátku hry dala úplně falešný email, že se mi to teď vymstilo. Psali mi, že potřebují ověřit mou emailovou adresu. Přepsala jsem jí na existující a měli mi poslat na TENTO email potvrzení. Nic! Čekám minimálně 4 hodiny a pořád nic. Navíc dokud to nebude potvrzené, nebo co, nemůžu chatovat s ostatními hráči, posílat zprávy a ani obchodovat!!!

Jedno je jisté. Nejdřív mě fishao naštvalo tím zrušením obchodování s pruty návnadami, mušlemi a bonusy, pak mě naštvalo postupné zlevňování nejdražších prutů a běžeckých bot, ale pak to dorazil ten blbej email....!

Lovit a nakupovat jde, ale pak už nejde nic jinýho a vzhledem k tomu, že mě tato hra fakt bavila, rozhodla jsem se pro radikální řešení a to, že naprosto ZKONČÍM, protože mi fishao nedává na výběr a hledat moderátory taky nemůžu, protože bych se s nimi nedomluvila. Takže udělám za tímto tématem silnou tečku.

Doufám, že ta hra naštvala aspoň polovinu hráčů, kteří teď nemůžou nic a mně teď nezbývá, než si najít další zábavu. Pravděpodobně se vrhnu zpátky k vytváření... vždyť už jsou tu prázniny každou chvíli! :D

Bublina s nápisem

20. června 2014 v 15:33 | Bibi |  Moje Grafika
Tak, a zase jednou grafika. Dnes mě napadla taková pitomost jako taková bublina.... Nevím jak, ale docela se povedla, navíc mě napadlo, že by vůbec nebyl špatný tokový design blogu... No, každopádně uvidím. Zatím jsem se svým designem celkem spokojená. Uvidím do budoucna.


Pokud se vám bublina líbí a chtěli byste se jí naučit, je primitivní. Mně trvala necelých 5 minut v grafickém programu GIMP. Klidně napište do komentářů a já sem dám návod. A ještě dodatečně chci říct, že nic tady není nikde z internetu zkopírované. Vše se dá udělat samo :D.

Hlasy v hlavě?

19. června 2014 v 20:28 | Bibi |  Témata týdne
Poslední dobou se nemůžu zbavit dojmu, že mi v hlavě pořád mluví nějaké hlasy. Naštěstí jen ve snech, tudíž přes den se tím nemusím vůbec trápit.
Jenže ve dne, když se nudím, začínám si v hlavě mluvit o všem, co jsem za ten den vůbec udělala nebo co se mi přhodilo, co je zajímavé apod. Mluvím si tak, jako bych to psala do deníku. Tudíž v hlavě mám takový záznamník, kde si chystám, co tam zrovna napsat. Jen aby bylo jasno, od té chvíle, co jsem začala mít z hlavy záznamník jsem přestala mít chuť si psát deník. Možná proto, že vše co mě štve, nebo trápí se svěřím své hlavě a můžu být v klidu, protože naštěstí nikdo neumí číst myšlenky a tudíž se o své záznamy dozvídám jen já. Bohužel žádný záznam si (jakoby) nepřehraju dvakrát, protože si něco řeknu a za 30 minut mám totální okno! Pak je to jen otázka času, kdy si vzpomenu co vlastně se ten den přihodilo.

Každopádně já mám hlasy v hlavě skoro pořád... Někdy mi radí při testech, jindy se mě snaží zmást a jindy je to neutrál, takže se můžu v klidu soustředit na napsání jakékoliv písemky nebo slohu, či něčeho jiného.

Každopádně hlasy v hlavě má podle mě občas skoro každý. Je jen otázkou, kolik toho si stihneme říct, než se konečně probudíme ze svého věčného spánku...

Facebook??? Proč???

17. června 2014 v 14:15 | Bibi |  Vlastní témata
Už dlouhou dobu mě docela nutí přemýšlet, proč je většina lidí na tomto světě tak závislá na facebooku. A po dlouhých minutách bloumání jsem přišla na to, že lidé nemají moc co dělat... Nebo spíš vůbec nic.

Každopádně facebook je jeden z nejznámějších sociálních sítí na internetu. To všichni moc dobře víme. Facebook byl vytvořen pro snadnější komunikaci lidí. Dřív se facebook využíval hlavně ke komunikaci s přáteli, které nemáte šanci nikde vidět, protože jste (jsou) třeba na druhé straně České republiky, či jste (jsou) někde v zahraničí.

Taky se facebook využívá jako reklama pro firmy. Lidé se tak mohou jednoduše zkontaktovat. Např. Máme hračkárnu s názvem Pompo, které si založí firemní stránky facebooku, aby mohli lidem ukázat, že tu mají např. něco nového, či mají více obchodů v ČR apod. A někomu se moc líbí jejich houpací koník, podívá se, kde má Pompo všude obchody a přijede do nejbližšího, nebo se většinou dají tyto věci koupit rovnou přes internet.

OK... Tyhle všechny věci chápu. K tomu byl facebook vůbec vymyšlen, ale pak mi vysvětlete, proč se z facebooku stala herna, nebo třeba seznamka? Absolutně nechápu k čemu teda je hraní her přes facebook, když si hry můžete najít normálně na internetu!? Navíc moje teta třeba na facebooku stráví třeba půl dne, jen aby se posunula dál ve hře, kterou hraje na facebooku. Navíc s každým svým úspěchem se hned chlubí na své stránce... Pro mě prostě ztráta času! A seznamka? Promiňte, ale zakládat si nový účet s fotkou nějaké holky (kluka) co najdete na internetu a s vymyšleným jménem a pak se po internetu takto seznamovat?! To mi přijde opravdu nad věc... berte to prosím tak, že to je jen můj názor.

Konečné shrnutí:
Facebook je pro psaní si s lidmi a ne k hraní her, seznamek apod... A navíc si facebook zakládají 9 leté děti...

Facebook? Nikdy! - 1. část

16. června 2014 v 15:00 | Bibi |  Příběhy rodiny Vocílkových
A je tu další příběh rodiny Vocílkových.

,,A je tu další otravný den!" povzdychla si Bětka a hodila míč Dominikovi. ,,Co bys taky chtěla?" odseknul Dominik a hodil míč zpět. ,,Nějaké dobrodružství! Něco podniknout, vymyslet... prostě cokoliv!" vyhrkla vzrušením Bětka. ,,Dobrodružství?" ozvalo se za keřem, který stál opodál. ,,To vůbec není špatnej nápad!" vylezla Naty mladší a její pohled zamíří na míč. ,,Hoď mi ho!" zavelí a míč se k ní hned vrhne. ,,Copak jste se úplně zbláznily?" vyštěkne Dominik uraženě. ,,Vy si snad nepamatujete na to, jak dopadlo to vaše poslední dobrodružství?" rozčílil se tak, že se mu vlasy úplně zelektrizovaly. ,,No, náhodou to byla celkem sranda" vyhrkla Naty m. ,,Ta tvoje sranda mě a taťku málem zabila!!!" rozzuřil se Dominik tak, až mu zrudnul obličej a utekl zpátky domů. ,,Dobře, tak co podniknem?" řekla náhle Naty Bětce. ,,Ani nevím... tebe něco napadá?" ,,Mě ne..." odtušila Naty a schoulela se do klubíčka. Jenže co se to tu vedle ní nepohnulo???

(1. část....
kratší, ale pokračování bude!!!)

Co se to vedle Naty vůbec pohnulo? A co za dobrodružství nakonec vymyslí?
Vše se dozvíte v další části!!!

Soutěž s hrou fishao!

14. června 2014 v 17:54 | Bibi |  Ostatní
Tak jsem se rozhodla, že uspořádám soutěž pro hráče fishaa. Je to taková fotosoutěžička. Každý na fishao vypadá jinak a každý má i jiný vkus. Proto jsem se rozhodla uspořádat soutěžičku o nejkrásnější fotku ze hry fishao.Pokud nevíte jak na focení v počítači, stiskněte klávesa, která se nachází nahoře vpravo na klávesnici s názvem ,,prt sc sysrq" pak jen ořízněte v programu malování (nebo jiném programu) a pošlete mi to na email Svet.podle.Betky@seznam.cz.

Registrovat se můžete do 1.7. 2014, kdy začne 1. kolo této soutěže. Zde budete moct hlasovat o nejhezčí obrázek.

Můj povedený obrázek je třeba takový:

Vyfotit obrázek můžete v jakékoli oblasti s jakoukoli úrovní! Jedná se pouze o nejkrásnější obrázek!

Tentokrát se bude soutěžit buď o 1., nebo 2 místa. Záleží na počtu přihlášených.

Vzhledem k tomu, že přesně nevím, jak to bude s obchodováním, ceny budou buď:

1. místo:
100 měn

2. místo:
50 měn

Pokud se nebude moct obchodovat s mušlemi, vymyslím jinou cenu.

A tady je přihláška:

  1. Přezdívka na fishau
  2. Úroveň (musí být 10 a víc, abych mohla při výhře dát cenu)
  3. Obrázek (v příloze na emailu)
Vše prosím posílejte na email Svet.podle.Betky@seznam.cz. Úroveň zveřejňovat nebudu!!
Pokud nejste zaregistrovaní a chtěli byste se zaregistrovat do soutěže, hra se nachází zde: fishao.com