Říjen 2014

The Sims 4

21. října 2014 v 8:44 | Bet ♥ |  Ostatní
Již brzy budu slavit narozky, ale vzhledem k tomu, že babička a děda si berou na víkend k sobě mou mladší sestřičku, tak se mnou jeli vybrat dárek. Absolutně jsem netušila co to má být, protože mě vezli do Tesca, no a tak jsem tam uviděla The Sims 4 a hned mi bylo jasný, kam mě vedou :) A musím říct, že na to, že The Sims 4 mám i k svátku, tak je to úžasný! :)

Každopádně všem bych hru moc doporučila a to vzhledem k opravdu legraci. Simíci jsou jako živí a občas mám pocit, že to snad nemůže ani omrzet. Je to sice žrout času, ale za tu sumu peněz, co to stojí to je opravdu hodně promakaná hra.

Nemůžu to nijak porovnat se staršími verzemi, protože jsem žádnou nevlastnila. Jen The Sims 1 a oproti ní je to obrovský skok kupředu.

Navíc každý měsíc (zatím do prosince) mají přidávat aktualizace. Teď tu jsou třeba kostýmy ze Star Wars. Také přidali duchy. Tudíž až vám simík zemře, a vy mu nevyhodíte auru do podsvětí, stane se z něj duch a podle jeho velmi proměnných nálad vám doma buď uklidí, nebo všechno rozbije. (Teda pokud jsem to dobře pochopila zatím mi ještě nikdo neumřel, takže to se dozvím až po smrti simíka).

A tady je trošku větší obrázek obalu, cojsem vyfotila:


Ďábelští lidé s andělskou tváří

21. října 2014 v 8:00 | Bet ♥ |  Témata týdne
Existuje mnoho lidí, co se vydávají za to, co nejsou. Nelíbí se mi to! A myslím, že se to nelíbí i tomu malému zbytku lidí, co nehážou nikomu klacky pod nohy a neponižují nebo nepomlouvají (nebo cokoli jiného) ostatní.

Lidé se dělí na dvě skupiny:
  • Ďábelští lidé
  • Andělští lidé
(Je to jen v přeneseném slova smyslu ;))

Ďábelští lidé si to možná neuvědomují, ale druhé skupině lidí hodně ubližují, když se s nimi normálně baví a pak jim něco provedou. Věřte mi, že jsem takové věci opravdu zažila. Měla jsem kamarádku, která se celé 3 roky tvářila jako ta nej. možná to tak nechtěla, ale vždy mi něco vyčetla, že jsem něco provedla a já blbá se jí za to vždy omluvila, ať to byla sebemenší prkotina. Tak třeba jsem omylem drcla do její tašky a neomluvila jsem se, protože jsem to ani nezaregistrovala. A co ona na to? Při hodině se semnou nebavila a dělala, že jsem provedla něco příšerného! Po těch třech letech už kamarádky nejsme, protože se na mě naštvala, že jsem se jeden den bavila s jinýma holkama a s ní moc ne. Doprčic, mám právo se bavit s někým jiným než s ní. Po této neuvěřitelné hádce mi zas bylo řečeno, že jsem se strašně změnila k horšímu a že si to o mně myslí skoro každý. Tímto způsobem jsem pravděpodobně měla být přitlačena do další omluvy, jenže já jí odmítla... Poprvé za ty tři roky mi došlo, jak se mnou náramně manipulovala. Nyní se s ní už nebavím. (A jen tak mezi námi, to by neudělal asi nikdo že?)

Andělští lidé jsou lidé dobrosrdeční. Když někdo něco potřebuje, oni se ochotně nabídnou k pomoci. Taky si myslím (!MYSLÍM!), že tito "andělští lidé" bývají většinou výraznější než kdokoli jiný. Nemyslím to tak, že se se všemi znájí a dělají, že spolkly moudrost světa, ale že mají většinou lepší vztahy.

Podle mého názoru jsou andělští lidé moc fajn. Na druhou stranu kdyby nebyli lidé ďábelští, nebylo by co řešit a svět by byla nuda. Jenže úplně nejlepší by bylo, kdyby ďábelských lidí bylo méně a andělských více. Takhle se dobří lidé ztrácejí v davu ďábelských lidí.

Takže nakonec nejsme zas až taková hrozná lidská rasa i když spoustu věcí kazíme, spoustu věcí se také snažíme napravit a to je myslím moc nedůležité! < důležité!

Co bych na svém blogu pozměnila?

9. října 2014 v 21:12 | Bet ♥ |  Ostatní
Hodně teď přemýšlím, co bych na tomto blogu pozměnila. Změně by se určitě nevyhnuly rubriky. Mám je už dost nepřehledné a tak jednoho krásného dne je celé proberu a vytřídím ty, které již nebudou potřeba.

Taky bych ráda pozměnila design. Trošičku ho chci dopracovat aby vypadal zajímavěji než teď. Takže bude snad v konečné fázi docela podobný.

To je snad vše.
Pěkný zbytek večera
Bet♥

Animace (A little party never killed nobody - Fergie)

9. října 2014 v 18:17 | Bet ♥ |  Moje Grafika
Tak jsem zase udělala animacičku :) Tentokrát na klip A little party never killed nobody od Fergie.

Vzhledem k větší velikosti je obrázek uložen na jiné stránce než na blog.cz, který mi nebyl schopný animaci načíst.
Zde animace:


Animace (Shake it off - Taylor Swift)

8. října 2014 v 19:40 | Bet ♥ |  Moje Grafika
Tak a mám tu první animaci. Je v trošku horší kvalitě, ale jinak myslím, že je docela dobrá. :) I když teda moc Taylor Swift nemusím, tak jsem se rozhodla udělat animaci na tenhle klip.