Listopad 2014

Růžičky z listů

12. listopadu 2014 v 19:25 | Bet ♥ |  Ostatní

Zdravím,
nedávno nám volala babička a říkala, že v televizi dávali nějaké tipy pro podzim. A co by to bylo za babičku, kdyby se toho hned nechytila že? :)
Každopádně tip jménem růžičky z javorových listů se velmi vydařil. Javorových listů máme poblíž skoro všude a tak nebyl problém si vyjít kousek od domova o parku a pár listů nasbírat.

Vznikl nám z toho krásný doplněk nejen domů.

Něco málo k říjnu a listopadu

9. listopadu 2014 v 12:03 | Bet ♥ |  Ostatní
Zdravím,
konečně se zase jednou ozývám. Dnes bych ráda shrnula celý říjen. Měsíc pro mě opravdu pohodový.


Nejen, že mě čekaly narozeniny, ale také opravdu vynikající a dobře vypadající dort!

Mamce se opravdu moc povedl a musím říct, že bylo opravdu škoda ho jíst, ale když jsme ho nakrojili a ochutnali, chutnal ještě líp, než vypadal. :)

Co vám dort přípomíná? Měly to být narozeninové krabice a když se na něj tak dívám, tak jsou to opravdu zajímavé krabice ☺
Fotka dortíku je zkopírovná z našeho domácího blogu z důvodu, špatného nahrání fotky. Vždy se nahrála na boku dortu. :)Mimo jiné jsem dostala taky hru kostkové BANG! Kde hrajete místo s kartami s kostkami. Hra je celkově na čas méně náročná, ale máte víc možností jak tah zahrát.

Fotka je nakloněná a menší kvality, za což se moc omlouvám. Nějak mi nejdou nahrát fotky na výšku... :/

Taky jsem si užila úžasnou gerberu. Bohužel druhý den začala uvadat, tak jsme jí ustříhli květ a vložili do misky, kde mi zdobila stůl do včerejšího večera, kdy už jí začaly upadat lístky.A aby toho nebylo málo, pár dní po mých narozkách mi přišel nádherný dopis. Od úžasného člověka s těmito bezva věcmi. MOC DĚKUJU! :)


Tak to byl můj říjen a začátek listopadu. Děkuju moc všem za gratulace (které mi přicházeli celý den) a za krásné naozeniny. Nyní mě kolem listopadu čeká svátek a pak Vánoce. Užijte si zbytek dne
Bet ♥