Leden 2015

Nový rok je tu!

2. ledna 2015 v 13:28 | Bet ♥ |  Ostatní
Zdravím, tentokrát již v novém roce.

Zima se nám blíží k polovině a než se nadějeme, vítá nás tu jaro, pak léto, podzim a zase zima.

Jaké jste měli Vánoce? Vím, že je to trochu zastaralá otázka, ale já si prostě nemůžu pomoct. Vánoce mám opravdu ráda, ale ne jen kvůli dárkům. Celá rodina se společně sejde u večeře, pohovoří, občas se i zasměje a užije si vůni cukroví, kapra, bramborového salátu a řízků... hmmm... miluju ty vůně. :) Každopádně Vánoce byly letos trochu... jiné. Nepřijeli babička a děda na štědrovečerní večeři ani na celý den. Chtěli letos zůstat doma. (Nebudu to nějak rozepisovat proč... prostě rodinné důvody.) No a tak jsme se u stolu sešli jen já, sestra, mamka a taťka. I tak ale bylo všechno perfektní!

Mám ještě jednu otázku a to, jestli Vaše Vánoce byly OPRAVDU perfektní?
Ty naše byly, až na jednu vtipnou věc. 24. prosince jsme ráno posnídali. Kolem 12:00 jsem si všimla, že vlastně nikdo nevěšel jmelí ... no a tak jsem se prostě zeptala kde je.... nebylo. Tak jsme byli celé Vánoce bez jmelí, ale mně to vůbec nevadilo, protože i tak jsem si je moc užila. A to i včetně nového roku 2015.

Snad jste vykročili do nového roku tou správnou nohou a všem moc přeji spoustu úspěchů v novém roce. Ať se vám vyplní všechna vaše přání a ať jste všichni zdraví.