Únor 2015

Nejspíše poslední článek na tomto blogu...

19. února 2015 v 10:58 | Bet ♥ |  Ostatní
Zdravím, tak tohle je nejspíš úplně polsední článek na tomto blogu. I když mě to trošku mrzí, tak na tomto blogu moc nepřispívám a to nejspíš proto, že frčí pomalu pátým rokem. Navíc, když jsem blog zakládala, tak mi bylo nějakých 8 až 9 let, tak tu teď mám opravdu veĺiký nepořádek a zmatek. Nejspíš začnu psát již do nového blogu, který je na adrese :

http://mybadwolf.blog.cz/


Nad designem blogu ale pořád přemýšlím, ať totiž udělám cokoliv, nikdy nejsem na 100% spokojená. Tak mi kdyžtak napište do komentářů, co si o tom myslíte... Navíc nemám ještě pořádně hotový postranní menu, tak ho pomalu dodělávám. :)

Opravdu moc děkuji za čtení mého blogu a za vaši podporu, snad se vám na mém novém blogu bude líbit a budete se na něj s radostí vracet. :)

Vaše Bet ♥

Přesouvání blogu

15. února 2015 v 19:43 | Bet ♥ |  Ostatní
Zdravím, tento blog budu přesouvat na nový. Je to kvůli tomu, že tento blog mám již pár let a když jsem na něj poprvé psala, bylo mi kolem 9, 10 let, takže tu mám teď opravdu zmatek a je pro mě jednodušší založit nový blog, než tento promazávat a třídit. Nový blog se jmenuje ,,mybadwolf.blog.cz" původně se měl jmenovat ,,badwolf.blog.cz", ale při registraci blogu mi to hlásilo, že uživatel již existuje, jen nemá blog, tak jsem vymyslela trošku osobnější název.

Teď jsem totiž opravdu ujetá do seriálu Doctor Who, a zde se opravdu mockrát objevují nápisy Bad Wolf (v překladu Zlý Vlk) a říkala jsem si, že i když mne tento seriál omrzí, tak to vlastně tolik nevadí, protože mně se tento název opravdu líbí. :)

V první řadě do nového blogu musím vymyslet a vytvořit vzhled. Bude mít samozřejmě nápis My Bad Wolf a uvidím, jestli to spojím s Doctorem Who, nebo s vlky, či s jinými bytůstkami.

Každopádně jak to všechno ještě bude se dozvíte SNAD do konce jarních prázdnin. No, uvidí se...

Další informace se zatím budou objevovat zde. Tak se těšte. ;)
Bet ♥

Galaxie aneb něco z mé tvorby

1. února 2015 v 11:09 | Bet |  Rady, Tipy, Návody
Nedávno jsem na YouTube našla bezva návod na vyzdobení sešitu od TheHayley73. Návod zde:
Já teda jen nestihla (a vlastně ani nevymyslela) co si z doctora who nakreslím na deník. :) (Poslední dobou totiž zkoukávám seriál doctor who a vlastně jsem i trochu závislá. ) No, každopádně tady je můj první výrobek:


Taky se vám stává, že vše si musíte šetřit a uschovávat na ,,horší časy''? Já jako malá úplně zbožňovala Hannuh Montanu a teď jí nemůžu ani vystát. Každopádně jsem měla spoustu časopisů a tajný deník, co vycházel (pokud si dobře pamatuju) v prvním čísle. No, a myslím, že předevčírem jsem udělala právě z toho deníku:


tohle:


Doufám, že se vám to líbí a myslím, že návod je taky dost pochopitelný, ale pokud se chcete na něco zeptat, ráda na otázky zodpovím.
Bet ;)